Recenzia M1 Pro

Recenzia M1 Pro

Článok z ebikebible.com

Fiido M1 Fat Tire Folding Electric Bike

Skladací ebike s tučnými pneumatikami Fiido M1 Pro je jedinečným pohľadom na tradičné modely elektrobicyklov. Štýlový a odolný dizajn zaisťuje, že sa za týmto e-bikom každý otočí.

Fiido M1 Pro kombinuje horský bicykel (eMBT) s mestským skladacím ebikom. Konečný výsledok: bicykel, ktorý si môžete vziať kamkoľvek. Fiido M1 Pro zvládne drsný terén horskej dráhy a dá sa úhľadne zbaliť do zadnej časti auta alebo vziať so sebou do vlaku. Je neuveriteľne všestranný.

Naviac, je elektrický! Fiido M1 má 48V batériu s vysokým krútiacim momentom, ktorá zaisťuje rýchle zrýchlenie a maximálny dojazd 130 km (80 míľ) na jedno nabitie. Nabíjanie batérie trvá 9 hodín, takže ju nezabudnite zapojiť hneď, ako sa vrátite domov.

Maximálna rýchlosť Fiido M1 je pôsobivých 40 km za hodinu (24,8 mph). A so sedemstupňovou prehadzovačkou Shimano budete svišťať takmer v akomkoľvek teréne.

20-palcové pneumatiky sú 4 palce široké s hlbokým protišmykovým dezénom, ktorý vám poskytne priľnavosť a stabilitu v piesku, snehu, kalužiach a na skale.

Ako každý eMBT, aj Fiido M1 Pro má predné a zadné tlmiče, vďaka čomu je možné prejsť aj tým najdrsnejším terénom v pohodlí a bez poškodenia rámu ebike.

Ideálne pre: terénneho dobrodruha, víkendového prieskumníka

Záver
Pre niektoré situácie sú elektrobicykle Fiido skvelou voľbou. Elektrobicykle Fiido kombinujú jedinečný, štýlový dizajn s decentnými elektrickými a mechanickými komponentmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *