O nás

Navštívte náš showroom, kde sú k dispozícií modely elektrobicyklov rôznych značiek. Nájdete nás na adrese Prievozská 4 Bratislava v budove Apollo BC II

Otváracie hodiny:

pondelok až štvrtok 10:30 – 17:00, ostatné dni po telefonickom dohovore. Ak nás chcete navštíviť v inom čase, zavolajte nám a dohodneme si termín individuálne.

Jedinečný dizajn


Každý nezávisle vyvinutý a vyrobený elektrobicykel si zachováva formu a športové atribúty tradičných bicyklov spolu s dodržaním relatívne nízkej hmotnosti, ktorá ndosahuje 17-30kg v závislosti od modelu. Vzhľadom na funkčnosť našich produktov je väčšina elektrobicyklov vybavená odnímateľnou skrytou batériou, ktorá je lítiová. Dojazd bicyklov sa pohybuje okolo hodnoty 90km, samozrejme vplyv na dojazd má sklon terénu, hmotnosť cyklistu, vietor a psôsob použitia elektrobicykla. Kombinácia asistenta, bezkomutátorového prevodového motora, efektívneho vektorového meniča a 7-stupňovej prehadzovačky zaručuje stabilný výkon elektrobicyklov. Čo sa týka prenosnosti, väčšina elektrobicyklov je skladacia, čo uľahčuje ich prenášanie či už autom, vlakom alebo verejnou dopravou.

Zákazník vždy na prvom mieste


Rozhodne nie sme jediným predajcom, ktorá uviedla na trh elektrické bicykle, no je tu jeden fakt, na ktorý sme hrdí – elektrické bicykle, ktoré sme dodali, si neustále získavajú najväčšiu spokojnosť zákazníkov. Implementácia tohto úspechu by mala byť pripísaná prísnemu výberu produktov, prepracovanému baleniu na prepravu a unikátnemu dizajnu.

Práve preto, že berieme ohľad na všetkých zákazníkov, môžete ľahko nájsť e-bike, ktorý vám najviac sadne, či už ste programátor, architekt, športovec, študent, dôchodca alebo šofér.

Naša vízia


Kladieme dôraz na to, že zákazníkom poskytuje zážitok z jazdy na elektrobicykloch. Tento zážitok je spojený s pôžitkom, veselosťou, a čo je najdôležitejšie, cyklisti tým môžu získať sprievodné zdravotné benefity.

Ovládanie času do určitej miery znamená ovládanie vlastného života. Elektrické bicykle vám môžu pomôcť, keď ste “zaťažení životom”. Navyše, v spojení s premyslenou funkčnosťou a módnym vzhľadom môžu byť aj skvelým darčekom pre vašich blízkych.

Aj vďaka skladacím elektrobicyklom s nulovými emisiami môžeme prispieť k ochrane našej planéty.